Ricoh i WOŚP - kolejny rok wspólnego grania

Strona główna » Aktualności » Ricoh i WOŚP - kolejny rok wspólnego grania

data dodania: 2015-01-09 09:15:15

Warszawa, 9 stycznia 2015r. – Ricoh Polska po raz trzeci towarzyszy Fundacji Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy podczas Wielkiego Finału. Firma jest Partnerem Technologicznym WOŚP i wspiera ją w zakresie druku oraz sprzętu multimedialnego (projektorów i tablic interaktywnych). W tym roku Ricoh został również partnerem wystawy dokumentującej życie Fundacji, którą do 25 stycznia można oglądać w Galerii Plenerowej Łazienek Królewskich w Warszawie.

„W Ricoh cenimy inicjatywy, które pozwalają realizować śmiałe cele. Cieszymy się, że już trzeci rok możemy wspierać Fundację WOŚP i obserwować jej rozwój” – powiedział Paweł Barski, Dyrektor Marketingu w Ricoh Polska. „Ricoh jest obecny w Polsce od 20 lat. Od tego czasu sukcesywnie angażujemy się w ważne wydarzenia kulturalne, sportowe i społeczne.”

W tym roku na urządzeniach Ricoh wydrukowano m.in. 120 tysięcy identyfikatorów, którymi posługują się wolontariusze WOŚP.  Rozwiązania firmy są wykorzystywane również podczas Wielkiego Finału oraz w codziennej pracy Fundacji.

czytano: 1404 razy

autor: copy-land.com.pl

Strona główna
Z ostatniej chwili

Proponujemy państwu szeroki asortyment urządzeń wykorzystywanych w biurowych, punktach usługowych oraz domu.

Aktualnie mamy w ofercie używane kserokopiarki obsługiwane przez autoryzowany serwis RICOH

Nasza firma stawia na satysfakcje Klienta, wynikającą zarówno z jakości posiadanego sprzętu, jak i poziomu obsługi - handlowej i serwisowej.

COPY LAND
25-734 Kielce, ul. Jagiellońska 74
tel. (41) 34 700 30 e-mail: biuro@copy-land.com.pl